משלוחים מהירים חינם עד הבית, בקנייה מעל 199 ש"ח בלבד!

הקניות שלי

יעקובי חומר ניקוי עובש

יעקובי – חומר ניקוי עובש, כל מה שאתם צריכים לדעת

עובש היא בעיה מוכרת שיכולה להתרחש  תדיר בחדרי אמבטיה, מרתפים, וכל חלל סגור ללא פתחי אוורור מספקים. המלחמה בעובש צריכה להיות מיידית ומהירה. כיום, ישנם בשוק מגוון מוצרים וחומרים שתפקידם להילחם בעובש ולהסירו. חומר הניקוי של יעקובי הוא מהטובים ביותר. מסיר עובש יעקובי – מחיר, צורת שימוש, יתרונות ועוד.

מסיר עובש, מה זה בכלל?

עובש נוצר לרוב, כפי האמור, בחדרים סגורים וכתוצאה מרטיבות וחוסר אוורור של החדר. מסיר עובש תפקידו לעצור את העובש – למנוע את התפשטותו, ולטפל במקור הבעיה על מנת שהעובש לא יחזור שנית. עובש עלול להיות רעיל ולכן צריך לפעול נגדו במהירות ובזהירות.

מסיר העובש של יעקובי הוא מהטובים הקיימים כיום בשוק. הוא נוח לשימוש ולאחסון, בעל תו תקן גרמני, מחסל פטריות ועובש בצורה מיידית בכל מקום בבית, ומנקה ומלבין את השטח. החומר של יעקובי מגיע עם נצרת בטחון וראש מרסס קל ונוח לתפעול, על מנת לשמור עליכם מהתזה לא מכוונת.

אז מה עושים?

ראיתם התחלה של עובש באחד החדרים בבית? אל תתמהמהו, מהרו לרכוש משמיד עובש, ככל שתפעלו במהירות, הבעיה תסתיים במהרה. אל חשש, אין צורך להוציא כסף רב. משמיד עובש יעקובי – מחיר שווה לכל כיס. התכשיר משמיד עובש רעיל ללא שום מאמץ, וכל זה במחיר שפוי ובאיכות מצוינת.

העגלה שלך
דילוג לתוכן